• נועה דורון-פנוש

איך שומרים על שיגרת ספורט בשרב הזה?


מה הדבר שהכי בא לנו לעשות בחום הזה? לשבת במזגן ולא לזוז, תוך כדי ליקוק זהיר של משהו קריר... אנחנו חס וחלילה לא רוצים להזיע...!?! אז זהו, שלא! כשאני שואלת מטופלים שלי, שנמצאים בתהליך של ירידה במשקל, לגבי כמות הספורט השבועית שלהם, התשובה הגנרית שאני מקבלת היא: "איך אפשר? הרי כל כך חם, בואי נדבר על זה באוקטובר" נכון. אני מסכימה! חם! מאוד! אז לא נצא לריצה בשתיים עשרה בצהריים ולא נעשה אימון קרוספיט כשהשמש יושבת על הראש, אבל זה לא אומר שלא נזיז את הגוף רק כי חם!

שימו לב לכמה אפשרויות מדליקות לפעילויות עבורכם:

1

מאחר והילדים לא מצריכים התארגנות ממש מיוחדת בחופש, פרגנו לעצמיכם יציאה בשעות נעימות. או מוקדם בבוקר, לפני השעה שמונה או בערב משעה שבע ואילך (לכל האמהות, תודו לי על זמן האיכות הזה אחר כך 😊) 2 הירשמו לחדר כושר, לחודשיים! היום עקב פתיחת חדרי כושר רבים, אפשר להירשם ללא התחייבות למרבית חדרי הכושר. כך תוכלו להתאמן באוויר הנעים של המזגן לפחות בתקופה הלוהטת וכשהיא תסתיים תוכלו לבטל את המנוי בלי שאלות מיותרות ועם קצת פחות שומנים בגוף. 3

שלבו יציאה כייפית עם הילדים יחד עם פעילות אקטיבית.לאן אפשר?מתחמי קפיצה בטרמפולינות. פעילות נהדרת, שגם עובדת חזק על לב-ריאה וגם משפרת קואורדינציה ושרירי רגליים.החלקה על הקרח. לא תאמינו כמה אנרגיה משקיעים בשעה של החלקה! (מי פה רוצה ישבן ורגליים מחוטבות?)

4 גו אונליין בייביז! זה במיוחד לאמהות שילדיהן בבית בחופש... קבלו הדרכה ממאמני כושר ברשת. יש המון סרטוני הדרכה נפלאים ב YouTube. אלו סרטונים שאורכם נע בין 15 דקות ועד שעה. לכל מאמן ההתמחות שלו, והם לרוב לא מצריכים ציוד מיוחד. שימו לב לשני מאמנים שאהובים עלי במיוחד:

עוד לחובבי הטנולוגיה, אפשר להוריד בחינם את אפליקציית Seven Minutes Workout לאייפון או לאנדרואיד. 5 צאו להשתולל בבריכה או בים! *ההמלצה כוללת לבישה אקטיבית של בגד-ים ותזוזה במים עם ילד אחד לפחות...(לשבת בחוץ עם דרינק וסיגריה לא תופס). הפעילות שורפת לא מעט קלוריות והיא מהנה וכיפית גם לכם וגם לילדים. עכשיו אני מרשה לכם להתרווח על כיסא הנח בבריכה וללקק בהנאה איזה קרטיב קרח מפנק… מה חשבתם? שארשה לכם מגנום?? ;)

יש לכם עיצות מקוריות משלכם לפעילות בחום הכבד הזה? שתפו אותי בהן!

#בלוג

0 views
  • White Facebook Icon

טל: 054-4361544

כל הזכויות שמורות, נועה דורון-פנוש ⓒ 2017

נועה דורון-פנוש

מרים החשמונאית 27א ת"א

הדס 7 כפר מרדכי